banner
Intelkit Analytics hangi yazılım ve sistem taleplerime cevap verebilir?

Büyük veri ve yapay zeka uygulamaları olağan üstü bir derinliğe sahip. Geliştirilecek olan sistemler standart değil ve müşteri taleplerine göre butik olarak şekilleniyor. Intelkit organizasyonunuzun ihtiyacı olan çok farklı alanlarda taleplerinize cevap verebilir. En kolayı ihtiyaçlarınızı birlikte keşfetmek.

Yapay zeka ile organizasyonumun durumu hakkında anlık bilgi alabilir miyim?

Endüstri 4.0 altyapısı otonom sistemlerin anlık raporlama yapmasını ve insan müdahalesinden bağımsız olarak organize olup üretime devam etmesini sağlayacak ve veri sistemleri bu dönüşümde en kritik rolü oynayacak. Intelkit’te uzman kadrosuyla organizasyonunuz için yapay zeka destekli gözetim sistemleri tasarlıyor.

Büyük veri ile pazarlama nedir?

Günümüzde tüketici hareketleri birden fazla platformda ve veri tipinde detaylı olarak izlenir ve kaydedilir. Elde edilen bu büyük veri akışları tüketici davranışlarının analizinde oldukça detaylı ve isabetli sonuçlar vermektedir. Büyük veri uygulamaları ile bu ham verileri işlemek pazarlama bütçenizin ve çabanızın doğru işlere odaklanmasını sağlar, maliyetlerinizi düşürür ve organizasyonunuzun karlılığını yükseltir.

Büyük veri insan kaynakları politikamıza nasıl yardımcı olabilir?

Organizasyonunuzun hafızasında bulunan çalışan verileri yeni adayların kalitesi, organizasyonunuz içindeki şansları, stabliteleri hakkında kuvvetli ipuçları verecektir. Yapay Zeka ile yorumlanmış bu bilgiler işe alımlarda doğru kararlar vermenize yardımcı olur.

Büyük veri organizasyonuma ne katabilir?

Büyük verileriniz organizasyonunuzun hali hazırda sahip olduğu işlenmemiş ve atıl bir değerdir. Biz bu bilgi yığınını kazarak maliyetlerinizi iyileştirebilir, pazarlama çabalarınızı daha verimli bir hale getirebiliriz.

Sahibi veya yöneticisi olduğum kurum hakkında internette çıkan haberleri anlık olarak izleyebilir miyim?

Günümüzde bilginin web ve sosyal medya aracılığı ile yayılma hızı olağanüstü. Kurumunuz hakkında doğru ya da yanlış olarak yayılan bu bilgiler anlık olarak izlenmezse imaj açısından yıkıcı sonuçlar doğurabilir. Sosyal medya ve web’de kurumunuzu ilgilendiren büyük veri analitiklerinin anlık olarak taranması ve izlenmesi mümkün.

Sosyal medya altyapımızın gerçek gücünü ölçmek mümkün mü?

Dijital pazarlama açısından daha fazla takipçi daha iyi sonuçlar anlamına gelmiyor.Takipçi istatistikleri kolay manipüle edilebilen bir unsur. Intelkit Analytics’in pazarlamaya yönelik geliştirdiği ürünler sosyal medyanın büyük verilerini kullanarak, sosyal medyadaki gerçek gücünüzü ölçüyor. Bu alandaki yeni Twitter ürünümüz olan Intelaxi’ye göz atabilirsiniz.

Yapay zeka ve büyük veri ile tahminleme yapılabilir mi?

Büyük veri eko-sisteminin sunduğu en büyük fırsat, yapay zeka ile öngörümleme olanaklarını geliştirmesi olacak. Çeşitli kaynaklardan gelen verilere anında ulaşabilen ve bunları yorumlayabilen sistemler üretim, hizmet, sağlık, güvenlik gibi farklı iş sahalarında verimliliği dönüştürecek.